پایان نامه ارشد رشته روانشناسی گرایش سنجش و اندازه گیری درباره ارزشیابی دوره های ضمن خدمت معلمان مشمول ارزشیابی توصیفی از دیدگاه معلمان با و بدون سابقه شرکت در دوره های آموزشی

دانلود پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :ارزشیابی دوره های ضمن خدمت معلمان مشمول ارزشیابی توصیفی از دیدگاه معلمان با و بدون سابقه شرکت در دوره های آموزشی 

تکه ای از متن پایان نامه :

چه تغییری کرده می باشد. بخش مهمی از فعالیتهای مرتبط باشغل معلمی به تهیه وتدوین آزمون ها می گذرد. قصد معلم این  می باشد که با اجرای این آزمون ها از میزان آموخته های دانش آموزان اطلاع یابد . عمدتا هم آزمون هایی با سوالات تکمیل کردنی، چند گزینه ای، کوتاه پاسخ و مانند اینهاست. مطالعات نشان داده می باشد که این آزمون ها اطلاعات دقیق و روشنی از یادگیری افراد به دست نمی دهد(رستگار،1382).

 

 

ارزشیابی توصیفی چه آثاری در پی دارد؟

( تغییرات ناشی از اجرای طرح ارزشیابی توصیفی)

 

بهبود یادگیری

افزایش بهداشت روانی کلاس

ایجاد توجه مطلوب نسبت به مدرسه

کاهش رفتار های غیر ارزشی

افزایش اعتماد به نفس

افزایش مشارکت در یادگیری

رشد مهارت خود اصلاحی و خود تنظیمی

رشد مهارت نقد خود

 

1- بهبود یادگیری:

هانر[1](2004) در خصوص اهمیت فرایند ارزشیابی و تاثیر بر یادگیری و رفتار دانش آموز معتقد می باشد که بهبود و یادگیری دانش آموز مستلزم بهبود نظام سنجش می باشد.

[1]Haner
ارزشیابی دوره های ضمن خدمت معلمان مشمول ارزشیابی توصیفی از دیدگاه معلمان با و بدون سابقه شرکت در دوره های آموزشی

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

]]>