اثرات و ضررهای خود ارضایی (استمناء) از نظر علم پزشکی | بیماری

: اثرات و ضررهای خود ارضایی (استمناء) از نظر علم پزشکی

: ساموئل اون ویر، فیلسوف، آدم شناس، و محقق امور جنسی و روانشناس بخش تحقیقات جنسی، در کتاب خود با عنوان “یادگیری علوم فردی” در مورد این هوای سرد جذب شده تصریح می داره که: ” در مورد آدمایی که به شخصه استمناء می کنن، خیلی راحت میشه گفت که چه ایرادی می تونه بوجود آید. وقتی که اونا خود ارضایی می کنن، در حال ارتکاب به جرم در برابر طبیعت هستن. وقتی انزال به واسطه خود ارضایی ایجاد میشه، حرکات کرم وار جذب درست می شن که این حرکات واسه هر مردی به طور کاملً قابل درک و تشخیصه و به واسطه تاثیر خالی بودن کیسه های منی، این کیسه ها تلاش می کنن تا خود رو پر کنن و به خاطر همین هوای مرطوب از راه آلت تناسلی مرد با همون حرکات کرمی شکل، جذب می شه. این سیگنالا به مغز فرستاده می شن، به خاطر همین مایع مغزی زیادی این وسط از بین میره، و در نتیجه فرد از نظر ذهنی خسته می شه. بد نیس بدونین که تعداد بیشماری از مردها به دلیل عمل منفور خودارضایی دیوونه شدن. مغزی که پر از هوا شه دیگه توانایی تفکر نداره و قابلیتای ذهنی خود رو به طور ۱۰۰% از دست میده. به خاطر همین ما هم این عمل نادرست رو ۱۰۰% محکوم می کنیم …
.
.
به خاطر همین هم هست که فروید خود ارضایی رو یه مشکل فردی نـامگـذاری مـی کنه (بـه این دلیل که طرف دوم در این رابطه وجود نداره مگه در خیال). در بین خود ارضایی فرد اگه مرد بـاشــد، یه زن رو تو ذهن خود مجسم می کنه و اگه زن بـاشد یه مرد رو تو ذهن خود مجسم کرده و با اون وارد رابـطـه جنسی می شه. در این حال خستگی چند برابر می شه، چون که فرد هم از نظر جنسی از خود کار میکشه و هم از نظر ذهنی. تصویر شریک جنسی خیالی، مانند یه لوح در ضمیر ناخودآگاه فرد حک می شه و دلیل بروز انزالای شبونه ناخواسته می شه. اینطوری که فرد هر چقدر بیشتر خود ارضایی کنه، اندازه این انزالای شبونه زیاد می شه.
دمای خارجی بدن آدم ۹۸ درجه فارنهایته و دمای داخلی اون ۱۰۰ درجه فارنهایت. این دما در زمان خود ارضایی زیاد میشه. زمانیکه انزال به واسطه خود ارضایی ایجاد میشه، حرکات کرم وار جذب در کیسه منی درست می شن، اما به دلیل خود ارضایی، کیسه شامل منی خیلی زودتر از زمان مقرر تخلیه گردیده. روند طبیعی بدین گونه س که کیسه های منی تلاش می کنن تا خود رو پر کنن، اما از اونجایی که منی خیلی زودتر از بدن خارج شده، چیزی جز هوای مرطوب از راه آلت تناسلی مرد جذب نمیشه. این هوا بعداً از راه کیسه منی به سیستم لنفاوی انتقال داده می شه، بعد به مغز انتقال پیدا کرده و باعث ایجاد شک دمایی شده و فضای سردی رو میان ماده مغزی و سلولا بوجود میاره و این عکس العمل نرمال ماده مغزی، سیستم عصبی و جسمی رو دچار مشکل می سازه.
کیسه منی باید به جای جذب هوا، اسپرم جذب کنه، اما این ممکن نیس چراکه اسپرما قبلاً آزاد شدن. علاوه بر این جذب هوا از جذب مایع خیلی ساده تره.
ساموئل اون ویر، فیلسوف، آدم شناس، و محقق امور جنسی و روانشناس بخش تحقیقات جنسی، در کتاب خود با عنوان “یادگیری علوم فردی” در مورد این هوای سرد جذب شده تصریح می داره که: ” در مورد آدمایی که به شخصه استمناء می کنن، خیلی راحت میشه گفت که چه ایرادی می تونه بوجود آید. وقتی که اونا خود ارضایی می کنن، در حال ارتکاب به جرم در برابر طبیعت هستن. وقتی انزال به واسطه خود ارضایی ایجاد میشه، حرکات کرم وار جذب درست می شن که این حرکات واسه هر مردی به طور کاملً قابل درک و تشخیصه و به واسطه تاثیر خالی بودن کیسه های منی، این کیسه ها تلاش می کنن تا خود رو پر کنن و به خاطر همین هوای مرطوب از راه آلت تناسلی مرد با همون حرکات کرمی شکل، جذب می شه. این سیگنالا به مغز فرستاده می شن، به خاطر همین مایع مغزی زیادی این وسط از بین میره، و در نتیجه فرد از نظر ذهنی خسته می شه. بد نیس بدونین که تعداد بیشماری از مردها به دلیل عمل منفور خودارضایی دیوونه شدن. مغزی که پر از هوا شه دیگه توانایی تفکر نداره و قابلیتای ذهنی خود رو به طور ۱۰۰% از دست میده. به خاطر همین ما هم این عمل نادرست رو ۱۰۰% محکوم می کنیم.
اسپرما شامل رمز ژنتیکی DNA (اسید دی اکسی ریبونوکلئیکDeoxyribonucleic Acid)، RNA یا اسید ریبونوکلویک (Ribonucleic Acid)، آنزیما، کلسیم، فسفر، نمکای بیولوژیک، و تستوسترون هستن. زمانیکه استمناء شکل میگیره، کلیه ی این اجزای حیاتی از بدن فرد بیرون کشیده می شن و اگه فرد در دوران بلوغ قرار داشته باشه، امکان رشد کافی رو پیدا نمی کنه و نیرویی که در این مواد هست، جذب نشده و از بدن اون خارج می شن.
از اونجایی که اندازه زیادی کلسیم به همراه منی از بدن خارج می شه، فرد احساس خستگی شدید در استخوانا می کنه و ممکنه دچار کوفتگی پا شه. اینم بگیم که استخوانای تنومند نشون دهنده اندازه قدرت فرد هستن. همونطور که میدونید گلبولای قرمز خونی و پلاکتا در مغز استخون تولید می شن. فرد جوونی که خودارضایی می کنه، اجازه نمی ده که مایع مغز استخون خوب شکل بگیره و باید تا آخر عمر خود تماشاگر عواقب اون باشه. زمانیکه فسفر زیادتر از اندازه طبیعی به واسطه خودارضایی از بدن خارج می شه، مشکلات عصبی مثل رعشه واسه فرد ایجاد می شه. در زمان خود ارضایی لسیتین هم از بدن خارج می شه که این دلیل فرسودگی سیستم عصبی می شه و کم کم موجبات بیحالی، ضعف اعصاب و در آخرٌ مرگ کم کم سلولای عصبی رو جفت و جور میکنه.

منبع :