اثرات ورزش نکردن روی پوست و شکل صورت! | چاقی

مجموعه: زیبایی اندام

 

 

 

ورزش نکردن تاثیر زیادی روی ظاهر آدما داره و باعث سرعت گرفتن روند پیر شدن در صورت آدما می شه.

 

محققان تصاویری رو منتشر کردن که تاثیر ورزش نکردن رو روی صورت آدما نشون میده.این محققان تصاویری از آدما رو منتشر کردن که نشون میده اگه اونا دست کم ۵ بار در هفته به مدت نیم ساعت ورزش نکنن، ظرف مدت ۵، ۱۰ و ۲۰ سال آینده چه ظاهری دارن.

 

اونا تصاویری رو ارائه کردن که نشون می داد آدمایی که به مقدار پیشنهاد شده ورزش می کردن ظرف ۵، ۱۰ و ۲۰ سال آینده چه تغییرات مثبتی در ظاهر اونا صورت میگیره.

 

محققان در دانشگاه سنت آندرو اندازه اضافه وزنی رو که افراد با گذشت زمان و در اثر ورزش نکردن پیدا می کردن حساب کردن تا دقیق تر بتونن ظاهر هر فرد رو مثل سازی کنن. این تحقیقات با هدف تشویق کردن مردم اسکاتلند به ورزش کردن انجام شده.

 

راس وایت هد در این باره گفت: هدف این تحقیقات پررنگ کردن نقش زندگی فعال و پر جنب و جوش در داشتن سلامت و ظاهر زیباتره.

 

ما با در نظر گرفتن فاکتورهایی مانند قد و وزن داوطلبان، و این که اونا ورزش می کنن یا نمی کنن تلاش کردیم شکل ظاهری افراد رو در سالای آینده تخمین بزنیم.

 

واسه انجام این کار ، محققان تلاش کردن از نرم افزارهای کامپیوتری استفاده کنن. به کار گیری این برنامه کامپیوتری نشون داد آدمایی که جنب و جوش بدنی ندارن بعد از چند سال پوست افتادی پیدا می کنن و زیبایی پوست اونا شدیدا کم میشه. چین و چروک های زیاد و انباشته شدن چربی در دور و بر چشم و گردن و دیگه قسمتای صورت می تونه تاثیر منفی زیادی روی ظاهر آدم داشته باشه.

 

یکی از علاقه مندان به ورزش بعد از دیدن این تصاویر گفت: من وقتی که این تحقیق رو دیدم واقعا شوکه شدم. اگه همه می دونستن در صورت ورزش نکردن ممکنه در ۲۰ سال آینده چه ظاهری پیدا کنن شاید تعداد بیش تری نسبت به جنب و جوش بدنی بیشتر علاقه مند می شدن.

منبع:irannaz.com

.

منبع :